O nas

Dlaczego warto

Oferta

Galeria

"Blog

Kontakt

O nas

Czy oglądając bajki marzyłyście kiedyś, żeby być księżniczkami? To świetnie, bo my zawsze chciałyśmy być Dobrą Wróżką, która spełnia marzenia, wyczarowuje piękną suknię, karocę i wszystko jak… z bajki. Dlatego pozwól, że pomożemy zorganizować Twój wymarzony dzień.

Dlaczego śluby i wesela organizowane przez nas są wyjątkowe? Bo naszą pasją jest spełnianie marzeń.

Jako dwie certyfikowane konsultantki ślubne mamy nie tylko niezbędną wiedzę do przygotowania każdego ślubu i wesela, ale także osobiście znamy najlepszych podwykonawców w tym, dekoratorów, florystów, zespoły, konferansjerów, czy menadżerów wyjątkowych obiektów, w których można zorganizować najpiękniejsze przyjęcia. Spotykamy się i rozmawiamy ze wszystkimi z branży ślubnej, aby na własne oczy przekonać się, że to, co oferują jest najlepsze i pomoże nam w spełnianiu Waszych oczekiwań.

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że to jest Wasz wymarzony dzień, jedyny w życiu i musi być najcudowniejszy na świecie. A cuda spełniamy zawodowo!

Joanna i Marta

dwie pasjonatki, które połączyła pasja do tworzenia pięknych, niezapomnianych chwil!

Joanna

Lubi trzymać w ręku wszystkie sznurki. Na jej rozkazach bywały nawet największe z latających po polskim niebie samolotów. I żaden nawet nie śmiał protestować. Pod jej czujnym okiem wszystko tego dnia chodzi jak w zegarku, nie straszne jej koordynowanie nawet największej liczby osób. Z żelaznymi nerwami potrafi zaradzić każdemu kryzysowi, czy to na lądzie czy w powietrzu. Na wodzie też świetnie sobie poradzi!

Marta

Człowiek-plan. Planowanie i organizowanie to jej pasja. Od międzynarodowych eventów przez kameralne przyjęcia zaplanuje każdy najdrobniejszy szczegół. Kojenie skołatanych nerwów Panny Młodej i każdego z gości, to jej żywioł, a ZEN to jej drugie imię. Ślubne zasady savoir-vivre jest w stanie wyrecytować i zastosować nawet obudzona z najgłębszego snu. Możecie być pewni, że znajdzie sposób aby zaradzić wszelkim wątpliwościom. Tego dnia zdecydowanie chcecie mieć ją u swego boku.